• 889

    Koupaliště-Police-nad-Metují

Print Friendly, PDF & Email

Koupaliště Police nad Metují

Koupaliště v Polici nad Metují je vzdáleno od Penzionu BRILLIA 800m, od Penzionu M a Penzionu L 500m. V areálu se nachází bazén pro plavce 25 m, bazén pro neplavce a dětské brouzdaliště a občerstvení. Můžete si zahrát stolní tenis a kuželky, děti ocení pískoviště a plavecké pomůcky.

Na koupališti je zdarma WIFI připojení.

Lázně a aquapark Kudowa Zdroj

Polské lázeňské město Kudowa Zdrój je vzdáleno od Police nad Metují 20km. Lázeňský park, který byl založen v 18. století, se může pochlubit krásným umístěním a nádherným rostlinným světem. První koupelová zařízení zde vznikla již v 17. století. Město leží nedaleko hraničního přechodu s Českou republikou.

Kudowské vody jsou využívány v léčbě srdečních nemocí, endokrinologických zdravotních potíží a chudokrevnosti.

Pro hosty, kteří oceňují aktivní odpočinek, byl postaven Aqua Park „Vodní svět“ s vodní skluzavkou dlouhou 92 m. Aktivně je zde možné odpočívat také ve venkovních bazénech, na tenisových kurtech a v jezdeckých střediscích.

Rybník Hlavňov

Dva rybníky v Hlavňově jsou vzdáleny od Police nad Metují 2km. Přírodní koupání, rybolov. Restaurace „Na hrázi“.

AQA Land Meziměstí

Plavecký bazén 25m, rekreační bazén oválného tvaru s množstvím vodních chrličů a masážních trysek s hloubkou do 140 cm. Na bazén je napojen 60m dlouhý tobogán a skluzavka, dětský bazén, minigolf.

Víceúčelové sportoviště: sportovní plochu tvoří umělý povrch a plocha je určena především pro volejbal, nohejbal, líný tenis.

Plážový fotbal, minigolf.

Zdarma WIFI připojení.

Krytý bazén a koupaliště Náchod

Plavecké bazény v Náchodě – jeden bazén o délce 25m a druhý o délce 10m. U menšího bazénu je dětský koutek. Dvě sauny, dvě masérny a dvě parní komory, občerstvení v areálu. U bazénu se nachází venkovní terasa, která je otevřena v letním období a lze ji využít ke slunění.

Vodní nádrž Rozkoš

Vodní nádrž Rozkoš, přezdívaná Východočeské moře, je vodní dílo v Úpsko-metujské tabuli. Podle rozlohy 1001,3 ha je osmou největší přehradou v České republice.

Rekreace, vodní sporty a chov ryb pro sportovní i komerční využití.